Dowiedz się więcej >

O nas

Misja

Pomagamy klientom biznesowym skoncentrować się na ich podstawowej działalności, przejmując procesy administracyjne i dostarczając rozwiązania księgowe, podatkowe i organizacyjne na wysokim poziomie, za rozsądną cenę. Rozwijamy naszą firmę, kierując się rzetelnością, dbając o ochronę interesów klientów, z poszanowaniem prawa i etyki biznesowej. Troskę o powierzone przez klientów sprawy łączymy z rozwojem kwalifikacji i osobowości wszystkich członków naszego zespołu.

Rzetelność od lat

KWRP  rozpoczęła prowadzenie działalności w 1991 roku, a  w 2003 roku uzyskała roku wpis na listę spółek doradztwa podatkowego. Od czerwca 2006 roku siedziba firmy mieści się w nowym, większym i lepiej odpowiadającym potrzebom, lokalu. Spółka działa obecnie jako kancelaria doradztwa podatkowego, świadcząca usługi księgowe, usługi doradztwa podatkowego i inne usługi pomocnicze dla podmiotów gospodarczych. Zakres świadczonych usług cały czas jest rozwijany tak, by zapewniać kompleksową obsługę podmiotów, niezależnie od ich formy prawnej.

Oferta dla sektora B2B

Domeną działalności KWRP Sp. z o.o. jest segment małych i średnich przedsiębiorstw, działających na rynku B2B, w szczególności podmiotów z udziałem kapitału zagranicznego. Swoją ofertę firma kieruje do tych podmiotów, które nie czują się pewnie w polskich przepisach prawa podatkowego i gospodarczego. Spółka wyręcza klientów w wypełnianiu obowiązków sprawozdawczych, nakładanych przepisami prawa podatkowego oraz innymi przepisami o działalności gospodarczej. Jednocześnie zaspokaja potrzeby swoich klientów w zakresie poczucia bezpieczeństwa podatkowego, rzetelnej i kompetentnej obsługi.

Grupa

Spółka, wspólnie z grupą podmiotów współpracujących, oferuje kompleksowy pakiet usług, łącznie z zapewnieniem siedziby w początkowym okresie działalności. Poprzez kompleksowość i wysoką jakość świadczonych usług zapewnia swoim klientom możliwość skoncentrowania się na prowadzeniu i rozwoju ich własnych przedsiębiorstw.