Rejestracja i obsługa spółek

Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Analizujemy jego potrzeby, warunki przyszłej działalności i doradzamy optymalną formę prowadzenia biznesu. Nie skupiamy się wyłącznie na aspekcie podatkowym, ale ogarniamy całokształt działalności klienta. Proponujemy sprawdzone i bezpieczne rozwiązania.

Mamy doświadczenie w rejestracji podmiotów gospodarczych. Zarejestrowaliśmy ponad 200 firm. Sporządzamy projekty umów spółek, niezbędnych uchwał. Prowadzimy sprawy klienta podczas czynności notarialnych. Sporządzamy wnioski rejestracyjne do odpowiednich urzędów. Informujemy o terminach i opłatach rejestracyjnych. Monitorujemy postępy w rejestracji podmiotów gospodarczych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także usługę siedziby spółki. Zgodnie z polskim prawodawstwem każda rejestrowana spółka powinna posiadać siedzibę. Oferujemy wynajem głównego, rejestrowego adresu spółki. Obsługujemy korespondencje przychodzącą do spółki (listy, przesyłki połączenia telefoniczne, pocztę elektroniczną), którą następnie przekazujemy spółce w uzgodnionej formie.

Prowadzimy sprzedaż spółek, zarejestrowanych i gotowych do podjęcia działalności. Nasze spółki zarejestrowane są w Warszawie, posiadają wpis do KRS, pełną rejestracje w urzędzie skarbowym, nadany numer NIP oraz REGON. Nowe spółki mają bardzo szeroki zakres działalności gospodarczej (wg PKD). Oferujemy zarówno spółki, które nie posiadają żadnych zobowiązań, które nie funkcjonowały aktywnie na rynku, jak i takie, które prowadziły działalność w niewielkim rozmiarze i w bieżącym roku podatkowym rozliczają się w CIT wg uproszczonej zaliczki. Wszystkie sprzedawane przez nas spółki są bezpieczne, maja na bieżąco prowadzone księgi rachunkowe, składane deklaracje podatkowe i sporządzane sprawozdania finansowe. W zakresie naszych usług jest także dostosowanie nabywanej spółki do indywidualnych potrzeb klienta.

Zajmujemy się także bieżącym doradztwem w prowadzeniu działalności gospodarczej. Wspomagamy klienta w utrzymaniu ładu korporacyjnego poprzez analizę możliwych rozwiązań biznesowych, ich optymalizację i dostosowanie do aktualnych potrzeb klienta. Doradzamy w podejmowaniu nowych przedsięwzięć proponując odpowiednia formę prawną. Przekształcamy spółki, zakładami spółki córki i optymalizujemy przepływy w grupie spółek. Zajmujemy się aktualizacja wszelkich danych, w tym rejestracyjnych spółek. Sporządzamy projekty uchwał kończących rok podatkowy i składamy odpowiednie dokumenty do KRS.